Macoocoo - Match Tournament
# Time Pitch Stage Team 1 Team 2 Result
Saturday, 23rd January 2016
#1 23 Jan 09:00 2 Pool C Central Crewsaders Casuarina Cougars 0 - 22
#2 23 Jan 09:20 2 Pool C Honkers Kunnunurra Smashed Crabs 36 - 0
#3 23 Jan 09:40 2 Pool D East Arnhem Rugby FNQ Rugby 19 - 24
#4 23 Jan 10:00 2 Pool D Capricorn Coast Pickled Heifer Brahmans 29 - 0
#5 23 Jan 10:20 2 Pool E Burnside Rugby Darwin Sandflies 10 - 14
#6 23 Jan 10:40 2 Pool E Swampdogs Palmerston Crocs 19 - 5
#7 23 Jan 11:20 2 Pool C Kunnunurra Smashed Crabs Central Crewsaders 5 - 33
#8 23 Jan 11:40 2 Pool C Casuarina Cougars Honkers 12 - 14
#9 23 Jan 11:40 1 Pool A NT Mosquitoes Borneo Eagles 7 - 40
#10 23 Jan 12:00 2 Pool D Pickled Heifer Brahmans East Arnhem Rugby 0 - 29
#11 23 Jan 12:00 1 Pool A Gumatj Cavaliers Brisbane Fiji 19 - 17
#12 23 Jan 12:20 2 Pool D FNQ Rugby Capricorn Coast 26 - 7
#13 23 Jan 12:20 1 Pool B Collie Crew Tribe 7s 0 - 28
#14 23 Jan 12:40 2 Pool E Palmerston Crocs Burnside Rugby 7 - 22
#15 23 Jan 12:40 1 Pool B Tabadamu Defend Fire Spurs 40 - 0
#16 23 Jan 13:00 2 Pool E Darwin Sandflies Swampdogs 26 - 7
#17 23 Jan 13:40 2 Pool C Kunnunurra Smashed Crabs Casuarina Cougars 7 - 10
#18 23 Jan 14:00 2 Pool C Central Crewsaders Honkers 10 - 17
#19 23 Jan 14:20 1 Pool A NT Mosquitoes Gumatj Cavaliers 14 - 14
#20 23 Jan 14:20 2 Pool D Pickled Heifer Brahmans FNQ Rugby 0 - 22
#21 23 Jan 14:40 1 Pool A Borneo Eagles Brisbane Fiji 20 - 12
#22 23 Jan 14:40 2 Pool D East Arnhem Rugby Capricorn Coast 17 - 7
#23 23 Jan 15:00 1 Pool B Collie Crew Tabadamu 7 - 40
#24 23 Jan 15:00 2 Pool E Palmerston Crocs Darwin Sandflies 14 - 17
#25 23 Jan 15:20 1 Pool B Tribe 7s Defend Fire Spurs 19 - 19
#26 23 Jan 15:20 2 Pool E Burnside Rugby Swampdogs 36 - 7
#27 23 Jan 17:00 1 Pool A Gumatj Cavaliers Borneo Eagles 12 - 19
#28 23 Jan 17:20 1 Pool A Brisbane Fiji NT Mosquitoes 21 - 19
#29 23 Jan 17:40 1 Pool B Tabadamu Tribe 7s 26 - 12
#30 23 Jan 18:00 1 Pool B Defend Fire Spurs Collie Crew 12 - 5
Sunday, 24th January 2016
#31 24 Jan 10:00 1 BARRA
Quarter Final
Honkers Capricorn Coast 19 - 5
#32 24 Jan 10:00 2 BARRA
Quarter Final
Burnside Rugby East Arnhem Rugby 12 - 0
#33 24 Jan 10:20 1 BARRA
Quarter Final
FNQ Rugby Central Crewsaders 24 - 19
#34 24 Jan 10:40 1 BARRA
Quarter Final
Darwin Sandflies Casuarina Cougars 7 - 24
#35 24 Jan 11:00 1 CROC
Quarter Final
Borneo Eagles Collie Crew 32 - 0
#36 24 Jan 11:20 1 CROC
Quarter Final
Tabadamu NT Mosquitoes 40 - 7
#37 24 Jan 11:40 1 CROC
Quarter Final
Gumatj Cavaliers Defend Fire Spurs 22 - 17
#38 24 Jan 12:00 1 CROC
Quarter Final
Tribe 7s Brisbane Fiji 12 - 5
#39 24 Jan 12:20 1 GECKO
Quarter Final
Swampdogs Capricorn Coast 0 - 32
#40 24 Jan 12:20 2 GECKO
Quarter Final
Pickled Heifer Brahmans Darwin Sandflies 5 - 27
#41 24 Jan 12:40 1 GECKO
Quarter Final
Kunnunurra Smashed Crabs Central Crewsaders 5 - 38
#42 24 Jan 12:40 2 GECKO
Quarter Final
Palmerston Crocs East Arnhem Rugby 12 - 17
#43 24 Jan 14:20 1 GECKO
Semi Final
Capricorn Coast Darwin Sandflies 21 - 10
#44 24 Jan 14:40 1 GECKO
Semi Final
Central Crewsaders East Arnhem Rugby 14 - 20
#45 24 Jan 15:00 1 BARRA
Semi Final
Honkers Casuarina Cougars 19 - 14
#46 24 Jan 15:20 1 BARRA
Semi Final
FNQ Rugby Burnside Rugby 0 - 24
#47 24 Jan 15:40 1 BUFF
Semi Final
Collie Crew Defend Fire Spurs 10 - 17
#48 24 Jan 16:00 1 BUFF
Semi Final
NT Mosquitoes Brisbane Fiji 14 - 26
#49 24 Jan 16:20 1 CROC
Semi Final
Borneo Eagles Gumatj Cavaliers 14 - 19
#50 24 Jan 16:40 1 CROC
Semi Final
Tabadamu Tribe 7s 21 - 5
#51 24 Jan 18:30 1 GECKO
Final
Capricorn Coast East Arnhem Rugby 0 - 7
#52 24 Jan 19:00 1 BARRA
Final
Honkers Burnside Rugby 14 - 15
#53 24 Jan 19:30 1 BUFF
Final
Defend Fire Spurs Brisbane Fiji 5 - 10
#54 24 Jan 20:00 1 CROC
Final
Gumatj Cavaliers Tabadamu 7 - 38