Macoocoo - Match Tournament
Match time shown in: Venue Time
Your Time
# Time Pitch Stage Officials Team 1 Team 2 Result
Saturday, 17th November 2018
#1 17 Nov 08:00 Berkeley Group A Tarlach Conway South Africa India 4-10 : 1-2
#2 17 Nov 08:20 Berkeley Group A Peter Finnegan Thailand C Orang Eire C 1-2 : 3-1
#3 17 Nov 08:40 Berkeley Group C Des Morgan Shenzhen Orang Eire B 4-1 : 2-8
#4 17 Nov 09:00 Berkeley Group C Tarlach Conway Manila Suzhou 1-5 : 0-2
#8 17 Nov 09:20 Berkeley Group A Peter Finnegan Seoul B India 1-7 : 1-4
#9 17 Nov 09:20 Patana 2 Group B Rory Hickey Seoul Exiles (C) Saigon B 2-3 : 2-4
#10 17 Nov 09:20 Patana 3 Group B Paraic McGrath Japan B Singapore D 1-5 : 2-3
#5 17 Nov 09:40 Patana 1 Group D Paul Lydon Johor Hong Kong C 3-6 : 2-1
#6 17 Nov 09:40 Patana 2 Group D Shane Curley Thailand B Cambodia 1-1 : 2-3
#7 17 Nov 09:40 Patana 3 Group D Shaun McLaughlin Taiwan Viet Celts 3-4 : 1-0
#11 17 Nov 09:40 Berkeley Group A Des Morgan South Africa Thailand C 6-7 : 1-0
#13 17 Nov 10:00 Berkeley Group C Tarlach Conway Shenzhen Manila 4-2 : 2-6
#12 17 Nov 10:20 Berkeley Group C Peter Finnegan Singapore Vets (E) Orang Eire B 1-3 : 0-9
#18 17 Nov 10:40 Berkeley Group A Des Morgan India Orang Eire C 1-0 : 3-5
#17 17 Nov 11:00 Berkeley Group A Tarlach Conway South Africa Seoul B 3-6 : 1-3
#20 17 Nov 11:20 Berkeley Group C Peter Finnegan Orang Eire B Suzhou 2-4 : 1-3
#21 17 Nov 11:20 Patana 2 Group B Shaun McLaughlin Seoul Exiles (C) Japan B 1-6 : 0-7
#22 17 Nov 11:20 Patana 3 Group B Emma Kirby ECUT Saigon B 1-1 : 3-7
#14 17 Nov 11:40 Patana 1 Group D Eamonn Hassan Taiwan Hong Kong C 4-4 : 2-1
#15 17 Nov 11:40 Patana 2 Group D Rory Hickey Johor Thailand B 0-2 : 2-7
#16 17 Nov 11:40 Patana 3 Group D Paraic McGrath Cambodia Viet Celts 5-4 : 0-0
#19 17 Nov 11:40 Berkeley Group C Des Morgan Shenzhen Singapore Vets (E) 0-5 : 0-2
#26 17 Nov 12:00 Berkeley Group A Tarlach Conway Thailand C India 0-1 : 0-2
#29 17 Nov 12:20 Berkeley Group C Peter Finnegan Manila Orang Eire B 0-3 : 1-8
#27 17 Nov 12:40 Berkeley Group A Des Morgan Seoul B Orang Eire C 1-4 : 2-4
#28 17 Nov 13:00 Berkeley Group C Tarlach Conway Singapore Vets (E) Suzhou 2-7 : 1-0
#31 17 Nov 13:20 Patana 1 Group B Paraic McGrath Saigon B Singapore D 2-4 : 1-4
#32 17 Nov 13:20 Patana 2 Group B Paul Lydon Seoul Exiles (C) ECUT 4-4 : 1-1
#37 17 Nov 13:20 Berkeley Group A Peter Finnegan South Africa Orang Eire C 4-4 : 0-0
#23 17 Nov 13:40 Patana 1 Group D Shane Curley Johor Taiwan 2-2 : 1-3
#24 17 Nov 13:40 Patana 2 Group D Shaun McLaughlin Thailand B Viet Celts 3-2 : 0-3
#25 17 Nov 13:40 Patana 3 Group D Emma Kirby Hong Kong C Cambodia 1-3 : 5-3
#38 17 Nov 13:40 Berkeley Group A Des Morgan Thailand C Seoul B 0-2 : 1-3
#41 17 Nov 14:00 Berkeley Group C Tarlach Conway Shenzhen Suzhou 2-5 : 0-6
#35 17 Nov 14:20 Patana 3 Group B Shaun McLaughlin ECUT Singapore D 1-2 : 2-4
#42 17 Nov 14:20 Berkeley Group C Peter Finnegan Manila Singapore Vets (E) 1-6 : 0-8
#30 17 Nov 14:40 Patana 2 Group D Eamonn Hassan Johor Viet Celts 1-3 : 1-6
#36 17 Nov 14:40 Patana 3 Group B Rory Hickey Japan B Saigon B 2-0 : 1-4
#33 17 Nov 15:00 Patana 3 Group D Paul Lydon Taiwan Cambodia 1-5 : 3-1
#34 17 Nov 15:00 Patana 2 Group D Shane Curley Thailand B Hong Kong C 4-4 : 1-2
Sunday, 18th November 2018
#39 18 Nov 08:00 Patana 1 Group B Seoul Exiles (C) Singapore D 5-6 : 0-5
#40 18 Nov 08:00 Patana 2 Group B Japan B ECUT 1-1 : 0-2
#43 18 Nov 08:00 Patana 3 Group D Johor Cambodia 1-1 : 0-5
#44 18 Nov 08:20 Patana 1 Group D Hong Kong C Viet Celts 1-0 : 0-0
#45 18 Nov 08:20 Patana 2 Group D Thailand B Taiwan 2-6 : 2-4
#46 18 Nov 09:00 Patana 2 Plate
Quarter Final
Thailand C Viet Celts 0-4 : 1-7
#47 18 Nov 09:00 Patana 3 Bowl
Quarter Final
Seoul B Singapore Vets (E) 0-3 : 2-9
#48 18 Nov 09:20 Patana 1 Bowl
Quarter Final
Johor Singapore D 3-6 : 0-4
#49 18 Nov 09:20 Patana 2 Bowl
Quarter Final
Manila India 1-6 : 2-4
#50 18 Nov 09:20 Patana 3 Bowl
Quarter Final
Japan B Taiwan 2-3 : 2-7
#51 18 Nov 09:40 Patana 1 Cup
Quarter Final
South Africa Shenzhen 1-8 : 1-1
#52 18 Nov 09:40 Patana 2 Cup
Quarter Final
Thailand B Saigon B 0-6 : 0-5
#53 18 Nov 09:40 Patana 3 Cup
Quarter Final
Orang Eire B Orang Eire C 4-6 : 2-3
#54 18 Nov 10:00 Patana 1 Cup
Quarter Final
Seoul Exiles (C) Cambodia 1-4 : 1-5
#55 18 Nov 11:00 Patana 3 Plate
Semi Final
Viet Celts Suzhou 2-3 : 1-4
#56 18 Nov 11:20 Patana 3 Plate
Semi Final
Hong Kong C ECUT 3-2 : 4-2
#57 18 Nov 11:40 Patana 3 Bowl
Semi Final
Singapore Vets (E) Johor 0-10 : 1-2
#58 18 Nov 12:00 Patana 3 Bowl
Semi Final
India Taiwan 0-1 : 3-10
#59 18 Nov 12:20 Patana 1 Cup
Semi Final
South Africa Thailand B 1-2 : 0-3
#60 18 Nov 12:20 Patana 2 Cup
Semi Final
Orang Eire B Cambodia 0-4 : 1-3
#61 18 Nov 12:40 Patana 3 Plate
Final
Viet Celts ECUT 3-3 : 4-2
#62 18 Nov 13:00 Patana 3 Bowl
Final
Singapore Vets (E) Taiwan 0-3 : 2-2
#63 18 Nov 13:20 Patana 1 Cup
Final
South Africa Cambodia 2-3 : 0-0