# Time Stage Team 1 Team 2 Result
Friday, 1st November 2013
#1 Fri, 01 Nov, 17:30 Fri, 01 Nov, 17:30 Pool A Sunnybank HMS Daring 61 - 0
#2 Fri, 01 Nov, 17:48 Fri, 01 Nov, 17:48 Pool B Borneo Eagles NS Silverbacks 28 - 5
#3 Fri, 01 Nov, 18:06 Fri, 01 Nov, 18:06 Pool C Northland Impala 24 - 5
#4 Fri, 01 Nov, 18:24 Fri, 01 Nov, 18:24 Pool D Casuarina Cougars SCC 34 - 0
#5 Fri, 01 Nov, 18:42 Fri, 01 Nov, 18:42 Pool E France Developpement U20 East Arnhem Rugby 41 - 0
#6 Fri, 01 Nov, 19:00 Fri, 01 Nov, 19:00 Pool A Auckland Western Province 17 - 14
#7 Fri, 01 Nov, 19:18 Fri, 01 Nov, 19:18 Pool B Randwick Pyrenees7s 5 - 14
#8 Fri, 01 Nov, 19:36 Fri, 01 Nov, 19:36 Pool C Asia Pacific Dragons NS Wanderers 47 - 0
#9 Fri, 01 Nov, 19:54 Fri, 01 Nov, 19:54 Pool D Daveta Cottesloe 21 - 7
#10 Fri, 01 Nov, 20:12 Fri, 01 Nov, 20:12 Pool E Penguins Palmyra 31 - 7
Saturday, 2nd November 2013
#11 Sat, 02 Nov, 11:00 Sat, 02 Nov, 11:00 Pool A Auckland HMS Daring 52 - 0
#12 Sat, 02 Nov, 11:20 Sat, 02 Nov, 11:20 Pool B Randwick NS Silverbacks 31 - 12
#13 Sat, 02 Nov, 11:40 Sat, 02 Nov, 11:40 Pool C Asia Pacific Dragons Impala 40 - 7
#14 Sat, 02 Nov, 12:00 Sat, 02 Nov, 12:00 Pool D Daveta SCC 26 - 0
#15 Sat, 02 Nov, 12:20 Sat, 02 Nov, 12:20 Pool E Penguins East Arnhem Rugby 40 - 5
#16 Sat, 02 Nov, 14:00 Sat, 02 Nov, 14:00 Pool A Sunnybank Western Province 21 - 17
#17 Sat, 02 Nov, 14:20 Sat, 02 Nov, 14:20 Pool B Borneo Eagles Pyrenees7s 7 - 5
#18 Sat, 02 Nov, 14:40 Sat, 02 Nov, 14:40 Pool C Northland NS Wanderers 43 - 0
#19 Sat, 02 Nov, 15:00 Sat, 02 Nov, 15:00 Pool D Casuarina Cougars Cottesloe 12 - 12
#20 Sat, 02 Nov, 15:20 Sat, 02 Nov, 15:20 Pool E France Developpement U20 Palmyra 19 - 0
#21 Sat, 02 Nov, 16:40 Sat, 02 Nov, 16:40 Pool A Western Province HMS Daring 64 - 5
#22 Sat, 02 Nov, 17:00 Sat, 02 Nov, 17:00 Pool B Pyrenees7s NS Silverbacks 19 - 12
#23 Sat, 02 Nov, 17:20 Sat, 02 Nov, 17:20 Pool C NS Wanderers Impala 10 - 17
#24 Sat, 02 Nov, 17:40 Sat, 02 Nov, 17:40 Pool D Cottesloe SCC 24 - 5
#25 Sat, 02 Nov, 18:00 Sat, 02 Nov, 18:00 Pool E Palmyra East Arnhem Rugby 39 - 5
#26 Sat, 02 Nov, 18:20 Sat, 02 Nov, 18:20 Pool A Auckland Sunnybank 29 - 7
#27 Sat, 02 Nov, 18:40 Sat, 02 Nov, 18:40 Pool B Randwick Borneo Eagles 0 - 22
#28 Sat, 02 Nov, 19:00 Sat, 02 Nov, 19:00 Pool C Asia Pacific Dragons Northland 43 - 0
#29 Sat, 02 Nov, 19:20 Sat, 02 Nov, 19:20 Pool D Daveta Casuarina Cougars 24 - 7
#30 Sat, 02 Nov, 19:40 Sat, 02 Nov, 19:40 Pool E Penguins France Developpement U20 36 - 5
Sunday, 3rd November 2013
#31 Sun, 03 Nov, 08:30 Sun, 03 Nov, 08:30 Cup
Last 16
Auckland NS Silverbacks 0 - 0
#32 Sun, 03 Nov, 08:48 Sun, 03 Nov, 08:48 Cup
Last 16
Asia Pacific Dragons Cottesloe 33 - 0
#33 Sun, 03 Nov, 09:06 Sun, 03 Nov, 09:06 Cup
Last 16
Borneo Eagles Impala 40 - 5
#34 Sun, 03 Nov, 09:24 Sun, 03 Nov, 09:24 Cup
Last 16
Casuarina Cougars France Developpement U20 7 - 28
Sun, 03 Nov, 09:42 Sun, 03 Nov, 09:42 17th vs 20th 22 - 12
Sun, 03 Nov, 10:00 Sun, 03 Nov, 10:00 18th vs 19th 12 - 12
#37 Sun, 03 Nov, 10:18 Sun, 03 Nov, 10:18 Cup
Last 16
Sunnybank Randwick 26 - 5
#38 Sun, 03 Nov, 10:36 Sun, 03 Nov, 10:36 Cup
Last 16
Daveta Palmyra 39 - 0
#39 Sun, 03 Nov, 10:54 Sun, 03 Nov, 10:54 Cup
Last 16
Pyrenees7s Northland 0 - 24
#40 Sun, 03 Nov, 11:12 Sun, 03 Nov, 11:12 Cup
Last 16
Penguins Western Province 40 - 14
#41 Sun, 03 Nov, 11:30 Sun, 03 Nov, 11:30 Plate
Quarter Final
NS Silverbacks Cottesloe 10 - 24
#42 Sun, 03 Nov, 11:48 Sun, 03 Nov, 11:48 Plate
Quarter Final
Impala Casuarina Cougars 12 - 7
Sun, 03 Nov, 12:06 Sun, 03 Nov, 12:06 17th vs 19th 14 - 21
Sun, 03 Nov, 12:24 Sun, 03 Nov, 12:24 18th vs 20th 17 - 5
#45 Sun, 03 Nov, 13:42 Sun, 03 Nov, 13:42 Plate
Quarter Final
Randwick Palmyra 31 - 0
#46 Sun, 03 Nov, 14:00 Sun, 03 Nov, 14:00 Plate
Quarter Final
Pyrenees7s Western Province 5 - 26
#47 Sun, 03 Nov, 14:18 Sun, 03 Nov, 14:18 Cup
Quarter Final
Auckland Asia Pacific Dragons 7 - 35
#48 Sun, 03 Nov, 14:36 Sun, 03 Nov, 14:36 Cup
Quarter Final
Borneo Eagles France Developpement U20 31 - 0
#49 Sun, 03 Nov, 14:54 Sun, 03 Nov, 14:54 Cup
Quarter Final
Sunnybank Daveta 19 - 12
#50 Sun, 03 Nov, 15:12 Sun, 03 Nov, 15:12 Cup
Quarter Final
Northland Penguins 17 - 21
Sun, 03 Nov, 15:30 Sun, 03 Nov, 15:30 17th vs 18th 12 - 21
Sun, 03 Nov, 15:48 Sun, 03 Nov, 15:48 19th vs 20th 24 - 14
#53 Sun, 03 Nov, 16:06 Sun, 03 Nov, 16:06 Plate
Semi Final
Cottesloe Impala 15 - 17
#54 Sun, 03 Nov, 16:24 Sun, 03 Nov, 16:24 Plate
Semi Final
Randwick Western Province 12 - 22
#55 Sun, 03 Nov, 16:42 Sun, 03 Nov, 16:42 Cup
Semi Final
Asia Pacific Dragons Borneo Eagles 31 - 7
#56 Sun, 03 Nov, 17:00 Sun, 03 Nov, 17:00 Cup
Semi Final
Sunnybank Penguins 14 - 36
#57 Sun, 03 Nov, 18:40 Sun, 03 Nov, 18:40 Bowl
Final
NS Wanderers East Arnhem Rugby 15 - 14
#58 Sun, 03 Nov, 19:05 Sun, 03 Nov, 19:05 Plate
Final
Impala Western Province 5 - 17
#59 Sun, 03 Nov, 19:30 Sun, 03 Nov, 19:30 Cup
Final
Asia Pacific Dragons Penguins 43 - 5