# Time Stage Team 1 Team 2 Result
Friday, 30th October 2015
#1 30 Oct 17:30 Pool E Singapore National Team Kurumi 49 - 0
#2 30 Oct 17:48 Pool A Sunnybank PNG InterOil Turagus 33 - 14
#3 30 Oct 18:06 Pool B England Academy Tamariva Rugby Football Club 42 - 12
#4 30 Oct 18:24 Pool C Cottesloe Lanka Lions 19 - 19
#5 30 Oct 18:42 Pool D France Development Team Societe Generale Singapore Cricket Club 21 - 0
#6 30 Oct 19:00 Pool E Iskandar Raiders NS Wanderers Rugby Club 17 - 12
#7 30 Oct 19:18 Pool A Tribe 7s NS Silverbacks 22 - 0
#8 30 Oct 19:36 Pool B SARU Sevens Academy Casuarina Cougars 32 - 0
#9 30 Oct 19:54 Pool C Penguin International RFC Swedish Vikings 26 - 0
#10 30 Oct 20:12 Pool D Borneo Eagles Palmyra Rugby Union Club 24 - 5
#11 30 Oct 20:30 Pool E East Arnhem Rugby Singapore National Team 5 - 24
Saturday, 31st October 2015
#12 31 Oct 11:00 Pool E Iskandar Raiders Kurumi 79 - 0
#13 31 Oct 11:18 Pool E East Arnhem Rugby NS Wanderers Rugby Club 10 - 12
#14 31 Oct 11:36 Pool A Tribe 7s PNG InterOil Turagus 34 - 14
#15 31 Oct 11:54 Pool B SARU Sevens Academy Tamariva Rugby Football Club 67 - 0
#16 31 Oct 12:12 Pool C Penguin International RFC Lanka Lions 38 - 14
#17 31 Oct 12:30 Pool D Borneo Eagles Societe Generale Singapore Cricket Club 38 - 0
#18 31 Oct 12:48 Pool A Sunnybank NS Silverbacks 35 - 10
#19 31 Oct 13:06 Pool B England Academy Casuarina Cougars 33 - 5
#20 31 Oct 13:24 Pool C Cottesloe Swedish Vikings 31 - 24
#21 31 Oct 13:42 Pool D France Development Team Palmyra Rugby Union Club 38 - 14
#22 31 Oct 14:00 Pool E East Arnhem Rugby Kurumi 54 - 0
#23 31 Oct 14:18 Pool E Iskandar Raiders Singapore National Team 45 - 5
#24 31 Oct 14:36 Pool A NS Silverbacks PNG InterOil Turagus 21 - 47
#25 31 Oct 14:54 Pool B Casuarina Cougars Tamariva Rugby Football Club 47 - 0
#26 31 Oct 15:12 Pool C Swedish Vikings Lanka Lions 10 - 12
#27 31 Oct 15:30 Pool D Palmyra Rugby Union Club Societe Generale Singapore Cricket Club 10 - 12
#28 31 Oct 15:48 Pool E Kurumi NS Wanderers Rugby Club 0 - 45
#29 31 Oct 16:06 Pool A Tribe 7s Sunnybank 10 - 5
#30 31 Oct 16:24 Pool B SARU Sevens Academy England Academy 24 - 0
#31 31 Oct 16:42 Pool C Penguin International RFC Cottesloe 34 - 0
#32 31 Oct 17:00 Pool D Borneo Eagles France Development Team 33 - 0
#33 31 Oct 17:18 Pool E East Arnhem Rugby Iskandar Raiders 10 - 31
#34 31 Oct 17:36 Pool E NS Wanderers Rugby Club Singapore National Team 0 - 22
#35 31 Oct 18:30 Cup
Last 16
Tribe 7s Palmyra Rugby Union Club 29 - 0
#36 31 Oct 18:48 Cup
Last 16
Lanka Lions Casuarina Cougars 17 - 24
#37 31 Oct 19:06 Cup
Last 16
France Development Team PNG InterOil Turagus 19 - 5
#38 31 Oct 19:24 Cup
Last 16
SARU Sevens Academy Swedish Vikings 36 - 7
#39 31 Oct 19:42 Cup
Last 16
Penguin International RFC Singapore National Team 61 - 0
#40 31 Oct 20:00 Cup
Last 16
England Academy Societe Generale Singapore Cricket Club 36 - 0
#41 31 Oct 20:18 Cup
Last 16
Sunnybank Cottesloe 36 - 0
#42 31 Oct 20:36 Cup
Last 16
Borneo Eagles Iskandar Raiders 31 - 0
Sunday, 1st November 2015
#43 01 Nov 12:00 Bowl Qualifier
Final
Kurumi Tamariva Rugby Football Club 0 - 42
#44 01 Nov 12:20 Plate
Quarter Final
Palmyra Rugby Union Club Lanka Lions 14 - 31
#45 01 Nov 12:40 Plate
Quarter Final
PNG InterOil Turagus Swedish Vikings 36 - 0
#46 01 Nov 13:00 Plate
Quarter Final
Singapore National Team Societe Generale Singapore Cricket Club 0 - 19
#47 01 Nov 13:20 Plate
Quarter Final
Cottesloe Iskandar Raiders 22 - 24
#48 01 Nov 13:40 Bowl
Semi Final
East Arnhem Rugby NS Silverbacks 0 - 32
#49 01 Nov 14:00 Bowl
Semi Final
NS Wanderers Rugby Club Tamariva Rugby Football Club 28 - 12
#50 01 Nov 14:20 Cup
Quarter Final
Tribe 7s Casuarina Cougars 26 - 7
#51 01 Nov 14:40 Cup
Quarter Final
France Development Team SARU Sevens Academy 0 - 36
#52 01 Nov 15:00 Cup
Quarter Final
Penguin International RFC England Academy 19 - 12
#53 01 Nov 15:20 Cup
Quarter Final
Sunnybank Borneo Eagles 12 - 31
#54 01 Nov 15:40 Jug Qualifier
Final
Kurumi East Arnhem Rugby 0 - 57
#55 01 Nov 16:00 Plate
Semi Final
Lanka Lions PNG InterOil Turagus 7 - 45
#56 01 Nov 16:20 Plate
Semi Final
Societe Generale Singapore Cricket Club Iskandar Raiders 17 - 10
#57 01 Nov 16:40 Shield
Semi Final
Casuarina Cougars France Development Team 0 - 36
#58 01 Nov 17:00 Shield
Semi Final
England Academy Sunnybank 26 - 0
#59 01 Nov 17:20 Cup
Semi Final
Tribe 7s SARU Sevens Academy 7 - 12
#60 01 Nov 17:40 Cup
Semi Final
Penguin International RFC Borneo Eagles 21 - 10
#61 01 Nov 18:00 Jug
Final
East Arnhem Rugby Tamariva Rugby Football Club 5 - 10
#62 01 Nov 18:25 Bowl
Final
NS Silverbacks NS Wanderers Rugby Club 46 - 0
#63 01 Nov 18:50 Plate
Final
PNG InterOil Turagus Societe Generale Singapore Cricket Club 26 - 5
#64 01 Nov 19:15 Shield
Final
France Development Team England Academy 19 - 10
#65 01 Nov 19:40 Cup
Final
SARU Sevens Academy Penguin International RFC 36 - 5