# Time Stage Team 1 Team 2 Result
Friday, 31st October 2014
#1 31 Oct 17:30 Pool E NS Silverbacks Singapore Select 15 - 10
#2 31 Oct 17:48 Pool A France Development Grenoble University Rugby 38 - 10
#3 31 Oct 18:06 Pool B Borneo Eagles NS Wanderers 45 - 0
#4 31 Oct 18:24 Pool C Tradition YCAC SCC 7s 19 - 5
#5 31 Oct 18:42 Pool D Randwick Swedish Vikings 26 - 7
#6 31 Oct 19:00 Pool E East Arnhem Rugby Singapore Barbarians 19 - 7
#7 31 Oct 19:18 Pool A Penguins Palmyra 22 - 10
#8 31 Oct 19:36 Pool B Daveta Cottesloe 29 - 5
#9 31 Oct 19:54 Pool C Sunnybank Impala Saracens 10 - 31
#10 31 Oct 20:12 Pool D Stade Francais Casuarina Cougars 21 - 21
#11 31 Oct 20:30 Pool E Iskandar Raiders NS Silverbacks 5 - 15
Saturday, 1st November 2014
#12 01 Nov 11:00 Pool E East Arnhem Rugby Singapore Select 14 - 14
#13 01 Nov 11:20 Pool E Iskandar Raiders Singapore Barbarians 12 - 0
#14 01 Nov 11:40 Pool A France Development Palmyra 7 - 0
#15 01 Nov 12:00 Pool B Borneo Eagles Cottesloe 12 - 5
#16 01 Nov 12:20 Pool C Tradition YCAC Impala Saracens 17 - 10
#17 01 Nov 12:40 Pool D Randwick Casuarina Cougars 15 - 7
#18 01 Nov 14:20 Pool A Penguins Grenoble University Rugby 35 - 0
#19 01 Nov 14:40 Pool B Daveta NS Wanderers 61 - 5
#20 01 Nov 15:00 Pool C Sunnybank SCC 7s 38 - 7
#21 01 Nov 15:20 Pool D Stade Francais Swedish Vikings 8 - 5
#22 01 Nov 15:40 Pool E Iskandar Raiders Singapore Select 28 - 7
#23 01 Nov 16:40 Pool E East Arnhem Rugby NS Silverbacks 12 - 35
#24 01 Nov 17:00 Pool A Palmyra Grenoble University Rugby 21 - 0
#25 01 Nov 17:20 Pool B Cottesloe NS Wanderers 52 - 0
#26 01 Nov 17:40 Pool C Impala Saracens SCC 7s 12 - 10
#27 01 Nov 18:00 Pool D Casuarina Cougars Swedish Vikings 0 - 29
#28 01 Nov 18:20 Pool E Singapore Select Singapore Barbarians 7 - 5
#29 01 Nov 18:40 Pool A Penguins France Development 14 - 7
#30 01 Nov 19:00 Pool B Daveta Borneo Eagles 7 - 15
#31 01 Nov 19:20 Pool C Sunnybank Tradition YCAC 7 - 19
#32 01 Nov 19:40 Pool D Stade Francais Randwick 10 - 7
#33 01 Nov 20:00 Pool E Singapore Barbarians NS Silverbacks 0 - 24
#34 01 Nov 20:20 Pool E Iskandar Raiders East Arnhem Rugby 24 - 7
Sunday, 2nd November 2014
#35 02 Nov 08:30 Cup
Last 16
Randwick Sunnybank 5 - 17
#36 02 Nov 08:50 Cup
Last 16
Penguins East Arnhem Rugby 38 - 7
#37 02 Nov 09:10 Cup
Last 16
Impala Saracens Swedish Vikings 24 - 10
#38 02 Nov 09:30 Cup
Last 16
Borneo Eagles Singapore Select 47 - 7
#39 02 Nov 10:30 Cup
Last 16
Daveta Palmyra 28 - 7
#40 02 Nov 10:50 Cup
Last 16
Tradition YCAC Iskandar Raiders 39 - 0
#41 02 Nov 11:10 Cup
Last 16
France Development Cottesloe 0 - 19
#42 02 Nov 11:30 Cup
Last 16
Stade Francais NS Silverbacks 15 - 5
#43 02 Nov 11:50 Plate
Quarter Final
Randwick East Arnhem Rugby 29 - 0
#44 02 Nov 12:10 Plate
Quarter Final
Swedish Vikings Singapore Select 45 - 0
#45 02 Nov 12:30 Pre-Bowl
Final
NS Wanderers Singapore Barbarians 21 - 24
#46 02 Nov 12:50 Plate
Quarter Final
Palmyra Iskandar Raiders 17 - 0
#47 02 Nov 13:10 Plate
Quarter Final
France Development NS Silverbacks 19 - 21
#48 02 Nov 13:30 Cup
Quarter Final
Sunnybank Penguins 0 - 41
#49 02 Nov 13:50 Cup
Quarter Final
Impala Saracens Borneo Eagles 14 - 21
#50 02 Nov 14:10 Cup
Quarter Final
Daveta Tradition YCAC 7 - 24
#51 02 Nov 14:30 Cup
Quarter Final
Cottesloe Stade Francais 7 - 24
#52 02 Nov 14:50 Bowl
Semi Final
SCC 7s Grenoble University Rugby 24 - 17
#53 02 Nov 15:10 Bowl
Semi Final
Casuarina Cougars Singapore Barbarians 38 - 0
#54 02 Nov 15:30 Plate
Semi Final
Randwick Swedish Vikings 5 - 17
#55 02 Nov 15:50 Plate
Semi Final
Palmyra NS Silverbacks 7 - 14
#56 02 Nov 16:10 Cup
Semi Final
Penguins Borneo Eagles 12 - 24
#57 02 Nov 16:30 Cup
Semi Final
Tradition YCAC Stade Francais 26 - 14
#58 02 Nov 18:20 Jug
Final
Grenoble University Rugby Singapore Barbarians 21 - 7
#59 02 Nov 18:55 Bowl
Final
SCC 7s Casuarina Cougars 5 - 15
#60 02 Nov 19:10 Plate
Final
Swedish Vikings NS Silverbacks 19 - 0
#61 02 Nov 19:40 Cup
Final
Borneo Eagles Tradition YCAC 33 - 26