SRU 2019 CLUB 7s
|
Mens Round 1 - Cup |
---|
SCC Gold | 50 | ||||||||||||||||
Match #21: Sun, 23 Jun, 10:40 (Match #21: Sun, 23 Jun, 10:40) | |||||||||||||||||
SCC Gold | 21 | ||||||||||||||||
Match #27: Sun, 23 Jun, 13:40 (Match #27: Sun, 23 Jun, 13:40) | |||||||||||||||||
Blacks RFC | 0 | ||||||||||||||||
Wanderers Red | 14 | ||||||||||||||||
Match #34: Sun, 23 Jun, 17:10 (Match #34: Sun, 23 Jun, 17:10) | |||||||||||||||||
Wanderers Red | 26 | ||||||||||||||||
Match #22: Sun, 23 Jun, 11:00 (Match #22: Sun, 23 Jun, 11:00) | |||||||||||||||||
Wanderers Red | 24 | ||||||||||||||||
Gaulois Roosters | 0 | ||||||||||||||||
Bucks RFC | |||||||||||||||||
Bedok Kings Blue | 40 | ||||||||||||||||
Match #20: Sun, 23 Jun, 10:20 (Match #20: Sun, 23 Jun, 10:20) | |||||||||||||||||
Bedok Kings Blue | 5 | ||||||||||||||||
Match #28: Sun, 23 Jun, 14:00 (Match #28: Sun, 23 Jun, 14:00) | |||||||||||||||||
Wanderers Black | 0 | ||||||||||||||||
Bucks RFC | 19 | ||||||||||||||||
Oldham Gold | 0 | ||||||||||||||||
Match #19: Sun, 23 Jun, 10:00 (Match #19: Sun, 23 Jun, 10:00) | |||||||||||||||||
Bucks RFC | 19 | ||||||||||||||||
Bucks RFC | 38 | ||||||||||||||||
Mens Round 1 - 3rd/4th Playoff |
---|
SCC Gold | 26 | ||||||
Match #33: Sun, 23 Jun, 16:20 (Match #33: Sun, 23 Jun, 16:20) | |||||||
SCC Gold | |||||||
Bedok Kings Blue | 7 | ||||||
Mens Round 1 - Plate |
---|
Blacks RFC | 12 | |||||||||||
Match #25: Sun, 23 Jun, 12:20 (Match #25: Sun, 23 Jun, 12:20) | ||||||||||||
Blacks RFC | 17 | |||||||||||
Match #32: Sun, 23 Jun, 15:40 (Match #32: Sun, 23 Jun, 15:40) | ||||||||||||
Gaulois Roosters | 5 | |||||||||||
Blacks RFC | ||||||||||||
Wanderers Black | 14 | |||||||||||
Match #26: Sun, 23 Jun, 12:40 (Match #26: Sun, 23 Jun, 12:40) | ||||||||||||
Oldham Gold | 12 | |||||||||||
Oldham Gold | 19 | |||||||||||
Mens Round 1 - 7th/8th Playoff |
---|
Gaulois Roosters | 0 | ||||||
Match #31: Sun, 23 Jun, 15:00 (Match #31: Sun, 23 Jun, 15:00) | |||||||
Wanderers Black | |||||||
Wanderers Black WLK | 28 | ||||||
Mens Round 1 - Bowl |
---|
Oldham Blues | 52 | |||||||||||
Match #23: Sun, 23 Jun, 11:20 (Match #23: Sun, 23 Jun, 11:20) | ||||||||||||
Oldham Blues | 14 | |||||||||||
Match #30: Sun, 23 Jun, 14:40 (Match #30: Sun, 23 Jun, 14:40) | ||||||||||||
SG Police | 0 | |||||||||||
Bedok Kings Red | ||||||||||||
Bedok Kings Red | 35 | |||||||||||
Match #24: Sun, 23 Jun, 11:40 (Match #24: Sun, 23 Jun, 11:40) | ||||||||||||
Bedok Kings Red | 26 | |||||||||||
SCC Black | 14 | |||||||||||
Mens Round 1 - 11/12 Playoff |
---|
SG Police | 12 | ||||||
Match #29: Sun, 23 Jun, 14:20 (Match #29: Sun, 23 Jun, 14:20) | |||||||
SCC Black | |||||||
SCC Black | 38 | ||||||
Mens Round 2 - Cup |
---|
SCC Gold | 34 | ||||||||||||||||
Match #19: Sun, 07 Jul, 11:00 (Match #19: Sun, 07 Jul, 11:00) | |||||||||||||||||
SCC Gold | 17 | ||||||||||||||||
Match #27: Sun, 07 Jul, 16:10 (Match #27: Sun, 07 Jul, 16:10) | |||||||||||||||||
Oldham Blues | 7 | ||||||||||||||||
SCC Gold | 17 | ||||||||||||||||
Match #34: Sun, 07 Jul, 18:50 (Match #34: Sun, 07 Jul, 18:50) | |||||||||||||||||
Bedok Kings Red | 0 | ||||||||||||||||
Match #20: Sun, 07 Jul, 11:20 (Match #20: Sun, 07 Jul, 11:20) | |||||||||||||||||
Bedok Kings Blue | 12 | ||||||||||||||||
Bedok Kings Blue | 20 | ||||||||||||||||
SCC Gold | |||||||||||||||||
Wanderers Red | 21 | ||||||||||||||||
Match #21: Sun, 07 Jul, 11:40 (Match #21: Sun, 07 Jul, 11:40) | |||||||||||||||||
Wanderers Red | 7 | ||||||||||||||||
Match #28: Sun, 07 Jul, 16:30 (Match #28: Sun, 07 Jul, 16:30) | |||||||||||||||||
Gaulois Roosters | 12 | ||||||||||||||||
Bucks RFC | 12 | ||||||||||||||||
SSTMI Tsunami | 12 | ||||||||||||||||
Match #22: Sun, 07 Jul, 12:00 (Match #22: Sun, 07 Jul, 12:00) | |||||||||||||||||
Bucks RFC | 24 | ||||||||||||||||
Bucks RFC | 21 | ||||||||||||||||
Mens Round 2 - 3rd/4th Playoff |
---|
Bedok Kings Blue WLK | 20 | ||||||
Match #33: Sun, 07 Jul, 18:10 (Match #33: Sun, 07 Jul, 18:10) | |||||||
Bedok Kings Blue | |||||||
Wanderers Red | 0 | ||||||
Mens Round 2 - Plate |
---|
Oldham Blues | 7 | |||||||||||
Match #25: Sun, 07 Jul, 14:00 (Match #25: Sun, 07 Jul, 14:00) | ||||||||||||
Bedok Kings Red | 19 | |||||||||||
Match #32: Sun, 07 Jul, 15:50 (Match #32: Sun, 07 Jul, 15:50) | ||||||||||||
Bedok Kings Red | 19 | |||||||||||
Bedok Kings Red | ||||||||||||
Gaulois Roosters WLK | 28 | |||||||||||
Match #26: Sun, 07 Jul, 15:00 (Match #26: Sun, 07 Jul, 15:00) | ||||||||||||
Gaulois Roosters | 7 | |||||||||||
SSTMI Tsunami | 0 | |||||||||||
Mens Round 2 - 7th/8th Playoff |
---|
Oldham Blues WLK | 28 | ||||||
Match #31: Sun, 07 Jul, 15:30 (Match #31: Sun, 07 Jul, 15:30) | |||||||
Oldham Blues | |||||||
SSTMI Tsunami | 0 | ||||||
Mens Round 2 - Bowl |
---|
SCC Black | 26 | |||||||||||
Match #23: Sun, 07 Jul, 12:20 (Match #23: Sun, 07 Jul, 12:20) | ||||||||||||
SCC Black | 17 | |||||||||||
Match #30: Sun, 07 Jul, 17:50 (Match #30: Sun, 07 Jul, 17:50) | ||||||||||||
SG Police | 0 | |||||||||||
SCC Black | ||||||||||||
Wanderers Black | 0 | |||||||||||
Match #24: Sun, 07 Jul, 12:40 (Match #24: Sun, 07 Jul, 12:40) | ||||||||||||
Blacks RFC | 7 | |||||||||||
Blacks RFC | 36 | |||||||||||
Mens Round 2 - 11/12 Playoff |
---|
- | - | ||||||
- | - | ||||||
Womens Round 1 - Cup |
---|
- | - | ||||||||||||||||
Panthera Ladies | 24 | ||||||||||||||||
Match #14: Sun, 23 Jun, 13:00 (Match #14: Sun, 23 Jun, 13:00) | |||||||||||||||||
- | - | ||||||||||||||||
Panthera Ladies | 7 | ||||||||||||||||
Match #18: Sun, 23 Jun, 16:50 (Match #18: Sun, 23 Jun, 16:50) | |||||||||||||||||
Bedok Kings Skyllas | 17 | ||||||||||||||||
Match #10: Sun, 23 Jun, 09:00 (Match #10: Sun, 23 Jun, 09:00) | |||||||||||||||||
Bedok Kings Skyllas | 0 | ||||||||||||||||
SUKMA Selangor | 5 | ||||||||||||||||
Blacks Lightning | |||||||||||||||||
Blacks Lightning | 43 | ||||||||||||||||
Match #11: Sun, 23 Jun, 09:20 (Match #11: Sun, 23 Jun, 09:20) | |||||||||||||||||
Blacks Lightning | 38 | ||||||||||||||||
Match #15: Sun, 23 Jun, 13:20 (Match #15: Sun, 23 Jun, 13:20) | |||||||||||||||||
Barbarians | 0 | ||||||||||||||||
Blacks Lightning | 12 | ||||||||||||||||
Wolves | 0 | ||||||||||||||||
Match #12: Sun, 23 Jun, 09:40 (Match #12: Sun, 23 Jun, 09:40) | |||||||||||||||||
Blacks Thunder | 0 | ||||||||||||||||
Blacks Thunder | 10 | ||||||||||||||||
Womens Round 1 - 3rd/4th |
---|
Bedok Kings Skyllas | 19 | ||||||
Match #17: Sun, 23 Jun, 16:00 (Match #17: Sun, 23 Jun, 16:00) | |||||||
Bedok Kings Skyllas | |||||||
Blacks Thunder | 5 | ||||||
Womens Round 1 - Plate |
---|
- | - | |||||||||||
SUKMA Selangor | 10 | |||||||||||
Match #16: Sun, 23 Jun, 15:20 (Match #16: Sun, 23 Jun, 15:20) | ||||||||||||
- | - | |||||||||||
SUKMA Selangor | ||||||||||||
Barbarians | 5 | |||||||||||
Match #13: Sun, 23 Jun, 12:00 (Match #13: Sun, 23 Jun, 12:00) | ||||||||||||
Wolves | 0 | |||||||||||
Wolves | 17 | |||||||||||
Womens Round 2 - Cup |
---|
Blacks Lightning | 27 | ||||||
Match #16: Sun, 07 Jul, 18:30 (Match #16: Sun, 07 Jul, 18:30) | |||||||
Blacks Lightning | |||||||
Bedok Kings Skyllas | 5 | ||||||