Societe Generale SCC International Rugby 7s 2015 - 68th Edition
Schedule
30th Oct - 1st Nov 2015

Cup
       
Tribe 7s 29
 
Match #35: Sat 31st Oct 18:30
Tribe 7s 26
   
Match #50: Sun 1st Nov 14:20
Palmyra Rugby Union Club 0
Tribe 7s 7
   
Match #59: Sun 1st Nov 17:20
Lanka Lions 17
 
Match #36: Sat 31st Oct 18:48
Casuarina Cougars 7
 
Casuarina Cougars 24
SARU Sevens Academy 36
   
Match #65: Sun 1st Nov 19:40
France Development Team 19
 
Match #37: Sat 31st Oct 19:06
France Development Team 0
   
Match #51: Sun 1st Nov 14:40
PNG InterOil Turagus 5
SARU Sevens Academy 12
 
SARU Sevens Academy 36
 
Match #38: Sat 31st Oct 19:24
SARU Sevens Academy 36
 
Swedish Vikings 7
SARU Sevens Academy
Penguin International RFC 61
 
Match #39: Sat 31st Oct 19:42
Penguin International RFC 19
   
Match #52: Sun 1st Nov 15:00
Singapore National Team 0
Penguin International RFC 21
   
Match #60: Sun 1st Nov 17:40
England Academy 36
 
Match #40: Sat 31st Oct 20:00
England Academy 12
 
Societe Generale Singapore Cricket Club 0
Penguin International RFC 5
Sunnybank 36
 
Match #41: Sat 31st Oct 20:18
Sunnybank 12
   
Match #53: Sun 1st Nov 15:20
Cottesloe 0
Borneo Eagles 10
Borneo Eagles 31
 
Match #42: Sat 31st Oct 20:36
Borneo Eagles 31
Iskandar Raiders 0
 
Shield
   
Casuarina Cougars 0
 
Match #57: Sun 1st Nov 16:40
France Development Team 19
   
Match #64: Sun 1st Nov 19:15
France Development Team 36
France Development Team
England Academy 26
 
Match #58: Sun 1st Nov 17:00
England Academy 10
Sunnybank 0
 
Plate
     
Palmyra Rugby Union Club 14
 
Match #44: Sun 1st Nov 12:20
Lanka Lions 7
   
Match #55: Sun 1st Nov 16:00
Lanka Lions 31
PNG InterOil Turagus 26
   
Match #63: Sun 1st Nov 18:50
PNG InterOil Turagus 36
 
Match #45: Sun 1st Nov 12:40
PNG InterOil Turagus 45
 
Swedish Vikings 0
PNG InterOil Turagus
Singapore National Team 0
 
Match #46: Sun 1st Nov 13:00
Societe Generale Singapore Cricket Club 17
   
Match #56: Sun 1st Nov 16:20
Societe Generale Singapore Cricket Club 19
Societe Generale Singapore Cricket Club 5
Cottesloe 22
 
Match #47: Sun 1st Nov 13:20
Iskandar Raiders 10
Iskandar Raiders 24
 
Bowl
   
East Arnhem Rugby 0
 
Match #48: Sun 1st Nov 13:40
NS Silverbacks 46
   
Match #62: Sun 1st Nov 18:25
NS Silverbacks 32
NS Silverbacks
NS Wanderers Rugby Club 28
 
Match #49: Sun 1st Nov 14:00
NS Wanderers Rugby Club 0
Tamariva Rugby Football Club 12
 
Bowl Qualifier
 
Kurumi 0
 
Match #43: Sun 1st Nov 12:00
Tamariva Rugby Football Club
Tamariva Rugby Football Club 42
 
Jug
 
East Arnhem Rugby 5
 
Match #61: Sun 1st Nov 18:00
Tamariva Rugby Football Club
Tamariva Rugby Football Club 10
 
Jug Qualifier
 
Kurumi 0
 
Match #54: Sun 1st Nov 15:40
East Arnhem Rugby
East Arnhem Rugby 57